W trakcie wesel czy studniówek wiele pań chciałoby ze swoim partnerem przetańczyć całą noc. Jednak może to być niemożliwe, gdy wybrało się kilkunastocentymetrowe szpilki i co gorsza, ma się je na sobie po raz pierwszy. Obtarcia czy pęcherze mogą boleśnie utrudniać dzikie pląsy na parkiecie.

Damskie buty bez obcasów

obuwie damskie skórzane	Wybierając się na taką uroczystość, warto zawczasu się odpowiednio przygotować. Wystarczy w tym celu wziąć torebkę odrobinę większą niż mikroskopijna kopertówka. Obuwie damskie skórzane płaskie można wziąć ze sobą i bez problemu zmieści się do torebki średniej wielkości. Po kilku godzinach harców, kiedy poczuje się zmęczenie, można zamienić szpilki na zdecydowanie wygodniejszy model. Wcale nie oznacza to, że będzie się gorzej wyglądało. Balerinki mogą prezentować się równie szykownie. Można je kupić w rozmaitych wersjach kolorystycznych. Nadruk imitujący skórę węża, pompony albo mieniące się srebrem paski – każda z kobiet woli inne modele. Są też takie panie, które uwielbiają klasyczne, jednokolorowe wersje bez jakichkolwiek ozdobników. Takie również można z łatwością znaleźć w sklepach obuwniczych. Warto pamiętać o tym, że buty na płaskim obcasie mogą też być dobrym rozwiązaniem ze względów zdrowotnych. Stopa nastolatki cały czas się rozwija i regularnie noszenie szpilek może nie być dla niej dobrym rozwiązaniem.

obuwie damskie skórzane	Nie każda z dorosłych pań ma również takie możliwości, z uwagi na przebyte kontuzje czy schorzenia ortopedyczne. W takich przypadkach balerinki będą dobrym rozwiązaniem, ponieważ będą prezentować się elegancko i pasować na wiele okazji. Bez względu na to, czy jest się na oficjalnej uroczystości czy idzie się na zajęcia w szkole, elegancka para butów na płaskim obcasie zawsze się przyda. Zwłaszcza, w sytuacjach, które mogą być stresujące jak np. pisanie egzaminu. Warto w takich momentach postawić na pierwszym miejscu swój komfort. Szkoda byłoby czuć się niekomfortowo np. z powodu ucisku na śródstopiu spowodowanego zbyt wysokim obcasem. Wybierając balerinki czy półbuty, uniknie się takiego niepotrzebnego stresu. Warto podarować swojemu ciału ogromną wygodę, jaka jest związana z noszeniem balerinek. Można wybrać model, który będzie prezentował się tak samo elegancko jak czółenka, jednak nie będzie tak bardzo obciążał stawów czy stóp.

Dzięki temu będzie możliwość, aby zostać królową parkietu i nie schodzić z niego aż do białego rana. Może to zebrać wiele zawistnych spojrzeń wśród pań, które w tym samym czasie są uwięzione w butach na koturnie liczącym sobie kilkanaście centymetrów.

Kategorie: Dodatki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz