Zrzucanie zbędnych kilogramów potrafi trwać wiele miesięcy, a nawet lat – wszystko zależy od tego ile kilogramów chcemy zrzucić. Zbyt szybka utrata wagi jest niezdrowa, poza tym wiąże się często z nieprzyjemnymi konsekwencjami, takimi jak fałdy wiszącej skóry, która nie nadąża za obkurczaniem się. Lepiej jest chudnąć racjonalnie, z głową, bez stosowania głodówek, czy restrykcyjnych diet, których przestrzeganie jest bardzo trudne.

Herbatka oczyszczająca organizm

herbatka herbalifeWiększość osób na diecie odstawia słodycze na rzecz owoców, potrawy smażone zastępuje tymi gotowanymi na parze albo pieczonymi. W diecie pojawia się więcej warzyw, a mniej tłustego mięsa. To jednak nie wszystko. Ważne są także napoje. Co z tego, że zjemy dietetyczną sałatkę, skoro do niej będziemy pić mocno słodzony napój? Efekt pójdzie na marne. Na diecie warto odstawić napoje gazowane, piwo, słodzone soki i nektary. Są one smaczne, ale niezdrowe, bardzo kaloryczne, a te gazowane dodatkowo rozpychają żołądek. Im żołądek większy tym więcej trzeba zjeść by poczuć się najedzonym. Z kolei sama woda mineralna może i jest polecana przez dietetyków, ale też jest bez smaku, co wielu osobom nie odpowiada. Wtedy dobrym rozwiązaniem może być na przykład oczyszczająca herbatka Herbalife. Jest to połączenie herbaty czarnej oraz zielonej.

herbatka herbalifeHerbata czarna zawiera teinę, która jest składnikiem pobudzającym, podobnie jak kofeina w kawie. Ma jednak nieco słabsze działanie i przez to jest łagodniejsza dla organizmu. Herbata czarna sprawdza się idealnie jako napój do śniadania, by się rozbudzić, jak również zastępnik kawy w pracy. Z kolei herbata zielona ma działanie oczyszczające, detoksy kujące, a także moczopędne i antyoksydacyjne. W ten sposób oczyści organizm z toksyn, wymiecie wolne rodniki przyspieszające starzenie się organizmu, a także korzystnie wpływa na działanie nerek. Jednak sama herbata zielona bez dodatków np. suszonych owoców jest dla wielu osób niesmaczna. Zatem jej połączenie z wyrazistą i pobudzającą herbatą czarną świetnie się sprawdza. Herbatka Herbalife oczyści organizm, ale tez zawiera jedynie kilka kalorii. Może być stosowana przez osoby na każdej diecie odchudzającej, dobrze smakuje na zimno, jak i na gorąco, a także można ją szybko przygotować.

Ponadto, poza herbatkami marka Herbalife proponuje także inne napoje dla osób na diecie. Są to regulujące trawienie napoje z aloesem, odżywce koktajle dla osób aktywnych, czy napoje energetyczne pobudzające do działania. Takie napoje są zdrowe, bezpieczne i korzystnie wpływają na organizm.

Kategorie: Jedzenie

0 Komentarzy

Dodaj komentarz