Wiele osób, które uwielbiają spędzać wolny czas aktywnie, jeżdżą na rowerze. Jest to bardzo praktyczne urządzenie, ponieważ można używać go także na co dzień. Idealnie sprawdzi się w dojazdach do pracy, ponieważ bez problemu da się ominąć wszystkie korki, które tworzą się w godzinach szczytowych.

Kross na wyprawy rowerowe

kross evado 10.0Dodatkową zaletą jest poprawa formy, za czym idzie lepsze samopoczucie i zdrowszy tryb życia. Obecnie na rynku istnieje wiele firm, które zajmują się produkcją rowerów. Bez problemu można zakupić je w każdym sklepie branżowym, jednak trzeba wiedzieć jaki model wybrać. Kiedy zostanie on dobrany źle, podczas jazdy można odczuwać duży dyskomfort. Co więcej, nie będzie to dobre dla mięśni i kości. W związku z tym warto zapytać się o radę osoby doświadczonej. Wielu pasjonatów wyposaża się w sprzęt, który sprawdza się głównie na wyprawach. Jeśli chce się używać go w weekend, czy podczas wakacji, kiedy zwiedza się nowe, nieznane tereny można zdecydować się na kross evado 10.0. Jest to najnowszy model, który został udoskonalony. Przede wszystkim posiada lekką ramę, dzięki temu nie ma problemu z wnoszeniem go do mieszkania. Wyróżnia się także dużymi kołami, które mają dwadzieścia osiem cali. Dzięki dobremu wyprofilowaniu wszystkich części, pozycja przy jeździe jest komfortowa. W związku z tym kross evado 10.0 na wyprawy będzie idealnym wyborem.

kross evado 10.0Sprawdzi się zarówno na drogach asfaltowych, jak i poza nimi. Oczywiście wspomniana już rama została wykonana z aluminium, które jest trwałym materiałem. Ponadto producenci zaprojektowali ją w taki sposób, by pozycja podczas jazdy, była wyprostowana. Dzięki temu chroni się swój kręgosłup i ma się lepszą widoczność, która jest bardzo ważna, szczególnie wtedy, kiedy w okolicy nie ma ścieżek rowerowych. Sprzęt ten wyróżnia się także licznymi przerzutkami, dlatego bez problemu można używać go w wielu miejscach, a podjazdy nie będą sprawiać większych problemów. Zastosowano w nim również hamulce tarczowe, które są o wiele lepsze od tradycyjnych i gwarantują dużą siłę hamowania. Oczywiście trzeba pamiętać, by do roweru dokupić niezbędne dodatki. Jednym z najważniejszych jest kask, który ochrania głowę podczas upadków. Sprzęt ten także dostępny jest w sklepach branżowych, w związku z tym najlepiej jest zakupić go w tym samym czasie co rower i dopasować kolorystycznie, a przede wszystkim pod względem wygody.

Kross evado 10.0 jest polecany przez wiele osób, które doceniają przede wszystkim materiały, z którego został wykonany. Pozwala to na używanie go w wielu sytuacjach i przede wszystkim można dopasować go do różnych sylwetek.

Kategorie: Sport

0 Komentarzy

Dodaj komentarz