Każda z kobiet pragnie czuć się na co dzień wyjątkowo i pewnie… O samopoczuciu w ciągu dnia może decydować wiele – bardziej lub mniej obiektywnych – czynników, natomiast istnieje sposób na to, że kobieta mogła poczuć się zdecydowanie lepiej. I wcale nie chodzi tu o spodnie dresowe, ulubiony serial i duży kubeł lodów…

Bransoletki celebrytki to hit sezonu

bransoletki celebrytkiPrzeciwnie – chodzi o kreację, na jaką panie decydują się co rano. Stylowy ubiór może znacznie podkręcić energię w ciągu dnia. Ciekawy kostium to nie tylko wzrok zazdrosnych koleżanek w pracy czy zainteresowanych panów na ulicy. To także wygoda i wysokie poczucie własnej wartości, która przekłada się bezpośrednio na pewność siebie i to, jak radzimy sobie na co dzień z wyzwaniami, jakie przygotowuje nam los. Istnieje jednak sposób na to, żeby codzienny outfit prezentował się jeszcze lepiej. To oczywiście dodatki, takie jak torebki, pierścionki czy bransoletki. Zwłaszcza te ostatnie cieszą się ostatnio dużą popularnością wśród kobiet w każdym wieku. Popularne bransoletki celebrytki to prawdziwy hit na każdy sezon, jednak najchętniej są kupowane latem – złota biżuteria doskonale prezentuje się wówczas na opalonych nadgarstkach pań. Celebrytki to cienkie łańcuszki z atrakcyjną zawieszką, którą dobiera się pod własny gust oraz charakter – zawieszka może być symbolem odwołującym się do osobowości kobiety, która ją nosi.

bransoletki celebrytkiDo wyboru są bardzo popularne motywy jak puzzel, jaskółka czy znak nieskończoności, po które bardzo chętnie sięgają panie, które swoim stylem pragną wyrażać siebie. Bransoletki celebrytki zawładnęły ostatnio światem show-biznesu, który – jak wiadomo – zawsze wyznacza nowe trendy w modzie, dlatego można je traktować jako prawdziwy hit naszych czasów. Będziemy je z pewnością mogli zobaczyć na wielu nadgarstkach modnych kobiet zwłaszcza w sezonie letnim. Ciekawą alternatywą dla tych zakładanych na ręce są natomiast bransoletki na kostkę, które również cieszą się ogromną popularnością latem. Którejkolwiek wersji się jednak nie wybiera, warto zawsze zwrócić uwagę na jakość biżuterii – na wysokość próby oraz kolor surowca, z jakiego zostały wykonane. Doskonale sprawdzi się złoto w próbie 333 lub 585 w odcieniach żółtym lub białym – świetnie będą się one prezentowały na ciemnej, opalonej skórze, a zatem sprawdzą się latem.

Poza sezonem można także je nosić na specjalne okazje typu bankiety czy imprezy okolicznościowe, natomiast na co dzień można nosić także biżuterię ze srebra, która doskonale wkomponuje się w każdy, nawet najbardziej wyszukany styl.

Kategorie: Dodatki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz