Przenośny drink bar jest bardzo często wykorzystywany przez niezależnych barmanów, aby podnieść prestiż każdej imprezy i sprawić, by goście byli jeszcze bardziej zachwyceni. Kilka przedsiębiorstw oferuje nie tylko wynajem takich barów, ale również ich zakup. Różnią się one od siebie wyglądem, a możliwość dodatkowego zestawienia ze sobą kilku elementów sprawia, że bar staje się jeszcze większy.

Drink bar w różnych kolorach

mobilny drink barCzym charakteryzuje się ten produkt i w jaki sposób jest użytkowany? Składany bar jest często widoczny na weselach, imprezach tematycznych, przyjęciach, balach i spotkaniach rodzinnych. Można go umieścić wszędzie tam, gdzie goście będą chętnie sięgać po różnego rodzaju napoje. Produkt bezproblemowo może zostać rozłożony zarówno w środku budynku, jak i na zewnątrz. Pojedynczy zestaw nie zajmuje dużo miejsca, dlatego zmieści się nawet w mniejszych pomieszczeniach i salach. Produkt został dostosowany do łączenia go, dlatego zakupując lub wynajmując kilka zestawów – można je połączyć, tworząc kilkumetrowe stanowisko barmańskie. Składany mobilny drink bar dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, zarówno w ciemniejszych, jak i jaśniejszych barwach.

mobilny drink barKażdy produkt, aby dodać klimatu, wyposażony został w moduł oświetleniowy. Zainstalowane diody LED podświetlają ladę na dowolnie wybrany kolor. Mobilny bar składa się z takich elementów jak obudowa, której kształt może być niezwykle interesujący, a także szeroka lada, na której barman może swobodnie przygotowywać drinki, jak również półeczka, gdzie odstawiane są zamówione napoje. W zestawie znajdują się również konstrukcje wspornikowe i komponenty niezbędne do montażu. Zainstalowanie tego typu baru jest banalnie proste i nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Każdy z elementów zestawu odpowiednio do siebie pasuje, przez co montaż jest wręcz intuicyjny. Złożony bar może zostać dowolnie ozdobiony, w zależności od tematyki imprezy. Po zakończonym przyjęciu można szybko zdemontować produkt i umieścić go w bagażniku pojazdu, gdyż nie zajmuje wiele miejsca. Każdy, kto praktykuje sztukę barmańską, powinien zapoznać się z ofertą mobilnych drink barów. Wynajem lub kupno produktu może przyciągnąć uwagę wielu klientów, a dodatkowo usługi staną się konkurencyjne.

Na wielu salach weselnych lub balowych nie ma zainstalowanych barów, dlatego napoje przyrządzane są w kuchni lub przy stole, co psuje cały klimat zabawy. Wówczas organizatorzy korzystają z usług niezależnych barmanów lub nawet firm, które dysponują takim przenośnych drink barem.

Kategorie: Usługi

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder