Zbliżające się Święta Bożego Narodzenie to piękny okres, podczas którego powinniśmy celebrować magię świąt z najbliższą rodziną. Przygotowanie typowo świątecznych dań wymaga jednak pewnych umiejętności oraz sporych pokładów czasu. Nie każdy z nas może więc sobie pozwolić na przygotowanie wigilijnych dań, które muszą znaleźć się na każdym stole.

Catering na Boże Narodzenie

cateringW przygotowaniu pysznych, wigilijnych potraw mogą wyręczyć nas firmy cateringowe oferujące swym klientom bardzo atrakcyjne, często unowocześnione dania. W myśl tradycji, na każdym wigilijnym stole powinno znaleźć się aż dwanaście potraw wigilijnych do których zalicza się m.in. karp serwowany na różne sposoby, śledzie, ryby w galarecie, galaty, tradycyjne kluski z makiem, zupa grzybowa, pierogi z kapustą i grzybami oraz tradycyjny, czerwony barszcz. Nie możemy również zapomnieć o deserach – lukrowany makowiec oraz sernik to ciasta, które obowiązkowo muszą znaleźć się na każdym polskim stole. Świąteczny catering w Bydgoszczy oferuje swym klientom wszystkie wyżej przytoczone pozycje, które możemy komponować wedle własnego uznania. Catering daje nam bowiem możliwość decydowania o tym jakie konkretne dania zostaną nam dostarczone. Możemy więc ustalać nie tylko konkretne pozycje menu, ale również produkty, z których owe danie zostanie dla nas przygotowane.

cateringPodczas ustalania karty dań zostaniemy więc zapytani nie tylko o nasze preferencje żywieniowe, ale również o to czy nie jesteśmy uczuleni na konkretne pokarmy. Sporą popularnością wśród klientów cieszą się również unowocześnione posiłki, które stanowią ciekawą alternatywę dla kuchni staropolskiej. Idealnym przykładem tego typu potraw jest m.in. krem buraczany z malinami, tatar z łososia, pierożki ryżowe z kurkowym farszem oraz makowiec z pistacjami. Pamiętajmy także o tym, że catering daje nam również możliwość zamówienia konkretnych dań z dowolnych kuchni, na naszym stole wigilijnym może więc pojawić się dwanaście lokalnych przysmaków z różnych zakątków świata. Firma cateringowa dostarczy wszystkie zamówione przez nas potrawy bezpośrednio pod wskazany adres o ustalonej wcześnie godzinie. Rozwiązanie to wiąże się więc z niesamowitą wygodą – możemy sami zadecydować o tym kiedy zasiądziemy do świątecznego stołu i jakie potrawy będziemy przy mim spożywać.

Catering świąteczny jest również idealnym rozwiązaniem dla firm, które organizują dla pracowników świąteczne spotkania wigilijne przy jednym stole. Pyszne dania będą wówczas bardzo miłym gestem oraz sposobnością do celebrowaniach tych niesamowitych chwil.

Kategorie: Jedzenie

0 Komentarzy

Dodaj komentarz