Z zabiegów medycyny estetycznej i nowoczesnej kosmetologii korzysta coraz więcej Polek. Obecnie piękne i wydatne usta są już w zasięgu ręki każdej kobiety. Często problem małych lub nie do końca wykształconych warg to efekt wady wrodzonej, którą można w łatwy sposób skorygować w profesjonalnym gabinecie przy zastosowaniu nowoczesnych technik. Pozwalają one nadać piękny i harmonijny kształt całym ustom. W dzisiejszych czasach tego typu zabiegi wykonuje się równie często, jak na przykład permanentny makijaż, regulowanie brwi czy przekłuwanie uszu.

Bezpieczne i skuteczne powiększanie ust

Jeśli wskutek choroby, wady lub innych przyczyn kobieta nie posiada symetrycznych lub pełnych warg, to prostyKobieta nakładająca szminkę na usta zabieg w klinice może być doskonałym rozwiązaniem, by to naprawić. Obecnie praktycznie każdy profesjonalny gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej oferuje swoim klientkom usługę powiększania warg kwasem hialuronowym. Jest to bezpieczny zabieg, który – o ile profesjonalnie wykonywany – nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Powiększanie ust to dziś praktyka bezpieczna i nieinwazyjna, która skutecznie poprawia wygląd całej twarzy. Kwas hialuronowy wnika wgłąb skóry, poprawiając jej jędrność i objętość, a stosując go na usta, możemy nadać wargom określony kształt. Na taki zabieg może zdecydować się kobieta w każdym wieku, bez względu na to, z jak dużą deformacją lub zanikiem warg się mierzy. 

Kobiece ustaPełne i wydatne usta są dziś też synonimem piękna i urody, więc na tego typu zabiegi decyduje się coraz więcej kobiet. W Polsce znajduje się wiele ośrodków szkolenia młodych adeptów dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej, gdzie aspirujące do pracy w zawodzie osoby rozwijają się również w dziedzinie kosmetycznych nowinek. Dzięki temu w kraju wciąż pojawiają się nowe wysokiej klasy gabinety i kliniki kosmetologii, w których bez przeszkód wykonać można każdą korektę warg. Istnieje także możliwość zlikwidowania zajęczej wargi i innych wrodzonych wad układu ust. Poprawia to komfort życia wielu pacjentów, którzy marzą o posiadaniu idealnych rysów twarzy. W wielu przypadkach nie jest to jedynie kwestia estetyczna, ale także zdrowotna. Nieprawidłowy rozmiar lub kształt warg może znacznie utrudniać proces komunikowania się z otoczeniem, a także powodować liczne kompleksy, które zaburzają funkcjonowanie społeczne – zwłaszcza u dzieci.

Większość zabiegów odbywa się z użyciem kwasu hialuronowego, choć równie popularny jest też botoks i inne rodzaje substancji, które po konsultacji dobiera specjalista. Dobrze zaaplikowana dawka gwarantuje widoczny efekt utrzymujący się nawet do dwóch lat. Po tym czasie zwykle zabieg należy powtórzyć. Bez względu jednak na to, ile razy dojdzie do iniekcji – za każdym razem organizm po pewnym czasie dochodzi do pierwotnego stanu, dzięki czemu usługa jest w stu procentach bezpieczna, nieinwazyjna i pozwala w dowolnym momencie przywrócić ustom ich pierwotny kształt.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder