• Przechowalnia 0
 • O firmie

  Serdecznie Witamy Państwa w sklepie internetowym z biżuterią, firmy El-Decor Eliza Kopcińska!

  Drogie Panie, Drodzy Panowie!

     Czasami potrzebujemy dodać do naszej urody drobiazg który podkreśli jakąś naszą cechę. Może to być szminka do ust, apaszka, krawat albo broszka. W naszym sklepie proponujemy Państwu bizuterię jako taki własnie, malutki dodatek upiekszający albo podkreślający nasze walory. Kobieta podobno zmienna jest. Mężczyźni czasem chyba także. Okazje też różne bywają. Dlatego staramy się zaproponować Państwu różne wzory i rodzaje biżuterii.
     Prowadzmy kącik polecamy w tym miesiącu. W tym miejscu prezentujemy Państwu propozycje naszych Stylistów.
  Chcemy także prowadzić tzw. "pocztę biżuterii". To coś na wzór "poczty kwiatowej". Możemy doradzać oraz dostarczać biżuterię jako prezent na wybrane okazje. Jeśli Jesteście Państwo zainteresowani tą formą usługi to zapraszamy do zakładki "Poczta biżuterii" znajdującej się w menu głównym (szary poziomy pasek u góry ekranu).
     Możemy także przeprowadzić bezpłatny pokaz biżuterii, połączony ze sprzedażą (jeśli któraś z obecnych Osób będzie zainteresowana, u Państwa w domu lub w Waszych firmach. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce "Pokaz bizuterii" znajdującej się w menu głównym.

  Dane osobowe Klientów korzystających z naszego sklepu internetowego chronione są protokołem szyfrującym SSL i udostępniane firmom kurierskim jedynie w celu dostarczenia zamówienia. Adresy poczty elektronicznej wykorzystujemy w celu informowania Klientów o aktualnych promocjach, jeżeli wyrażają zgodę na ich otrzymywanie.

  Naszymi celami są: dostarczenie Klientom towaru o wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie oraz w możliwie najkrótszym terminie.

  Aktualnie prowadzimy 1 punkt wydań osobistych (Kraków ul.Przewóz 21) . Odbierając w nim zamówione towary Klient nie płaci za transport. Szczegóły w REGULAMINIE.

  Jeśli nie wiecie Państwo, jak rozpocząć zakupy, prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w okienku JAK ZAMAWIAĆ.

  Jeżeli macie Państwo problemy techniczne z zakupami w sklepie proszę dzwonić pod numer telefonu 885 464 927.

  Dziękujemy za wybór naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!

  Obsługa sklepu internetowego firmy El-Decor.