Każda panna młoda na swoim ślubie czuje się wyjątkowo: jest piękna, najważniejsza i kochana. Tego dnia nie może zepsuć nic, sprawić, żeby był jeszcze piękniejszy: trudno. Jednak jest jeden „detal”, dzięki któremu przyszła żona zyskuje na wartości: maleństwo pod jej sercem. Te dwie istoty zasługują na wyjątkową oprawę. Zapewniają ją coraz to piękniejsze suknie ślubne specjalnie dla kobiety w ciąży. 

W trójkę przed ołtarzem 

Narzeczona w dniu ślubu jest piękna sama w sobie. Nie chodzi tu wyłącznie o makijaż i fryzurę. Jej oczy iskrzą w słońcu, policzki różowią się od każdego przyjętego komplementu, a skóra promienieje. Panna młoda myśli już jedynie o tym, że ona i jej partner, oficjalnie staną się jednością. Ale co jeśli trzeba połączyć w ową całość więcej „części”? Co jeśli panna młoda wprowadza do rodziny dodatkowe wiano? Czy z sukienką nie będzie problemu?

Odpowiadamy: nie, żadnego. Panna młoda w ciąży może wyglądać równie pięknie (jeśli nie piękniej), co jej koleżanki, które w związek małżeński wstępowały w nieco innej kolejności. Jeszcze niedawno na ślubnym kobiercu mogła towarzyszyć jedynie zwykła odzież ciążowa sukienki kupione w sklepach dla przyszłych mam, gdzie ze świecą można było szukać „tej jedynej”. Opcją były również butiku z odzieżą plus size, ale to często również nie było to.

tradycyjna suknia slubnaNa ogół kończyło się na sukni szytej na miarę. Jeżeli panna młoda miała szczęście: suknia była w stanie zachwycić i ją i wszystkich zebranych. Jeśli jednak, mimo wytycznych, bardziej spełniała wymagania krawcowej, mogła nie okazać się spełnieniem marzeń. Dzisiejsze weselne sukienki ciążowe zachwycają zarówno mnogością fasonów, jak i wykończeń. Panna młoda może wręcz przebierać w dostępnych modelach, i podjąć taką decyzję jaka najbardziej jej przypadnie do gustu. Chociaż zdarza się, że przyszłe mężatki czują się świetnie w krótszych sukienkach, to jednak pewne tradycje wciąż pozostają zachowane i na w drodze do ołtarza częściej mija nas długa ciążowa sukienka. 

Suknia jak z bajki 

Jest tak dlatego, że każda dziewczynka (mimo, że czasem się do tego nie przyznaje) marzy o tym, by pewnego dna stać się prawdziwą księżniczką: mieć na sobie długą, bogatą suknię, wyjść za swojego księcia i rozpocząć z nim nowy rozdział ich wspólnej bajki. To, że panna młoda nosi już w sobie przyszłego spadkobiercę korony nie powinno być żadnym problemem dla dworu.

Odpowiednie odzienie ma podkreślić powagę sytuacji, rangę pary młodej, a także w delikatny sposób podkreślić, że kolejny niesamowity dzień będzie miał miejsce już wkrótce. Dlatego tak ważne jest, aby to były długie sukienki ciążowe na wesele: cóż to by była za królewna, bez wspaniałej sukni?

Sukienka maxi ciążowa podkreśla każdy atut, jaki posiada panna młoda, oraz maskuje ewentualne mankamenty. Jest uniwersalna dla każdego wieku i preferencji. Możemy stać się zarówno dumną, ale już nie uprzedzoną Elżbietą, lub śpiącą Śnieżką, którą książę z bajki wprowadzi do nowego życia swoim pocałunkiem. Takie właśnie są marzenia. Nie można jednak zapominać o tym, że przyszła królowa kiedyś będzie musiała rzucić swój ślubny bukiet i dla wygody przywdziać coś wygodniejszego. Nie należy się tu również martwić: sukienki wieczorowe w ciąży również są osiągalne. Równie piękne, kunsztownie zdobione, zachwycające. 

Podsumowanie

W dniu ślubu nie powinno istnieć nic piękniejszego niż para młoda: elegancki pan młody i jego prześliczna żona. Jednak zdarza się tak, że towarzyszy im ktoś jeszcze. Ktoś, kto zdążył ich połączył jeszcze zanim zdążył tego dokonać ktoś inny. Suknia ślubna, jaką wybierze nasza mama, daje szansę aby ten niewielka „drobina” była w stanie wydobyć z siebie swój prawdziwy blask.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder