Torebka to nieodłączny element niemal każdej damskiej stylizacji. Tygodnie mody w Paryżu czy Mediolanie zaprezentowały wiele fantastycznych modeli, które podbiły serca wielu miłośniczek najnowszych trendów. Choć pokazywanych na wybiegu modeli było niezwykle dużo, możemy wyróżnić kilka dominujących trendów, które będą obecne w nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim.

Dobra jakościowo torebka

włoskie torebki skórzanePierwszym kryterium wyróżniającym jest kolor. Żywiołowa czerwień z pewnością ucieszy niejedną fankę wprowadzenia energetycznych kolorów do letnich stylizacji. Zaskoczeniem jest biel, która do tej pory nie cieszyła się uznaniem w postaci dodatków, jednak po głośnym debiucie białych kowbojek, doceniono stylowość i elegancję bieli również w postaci torebek. Zwolenniczki klasyki także mają powód do zadowolenia – czarne, skórzane modele nadal są w modzie, a co bardziej odważne Panie mogą postawić na nieoczywisty kształt, na przykład w modelu z odwróconym uchem. Niezwykle modne są również pastele, zwłaszcza te w odcieniu delikatnego różu czy szarego błękitu. Wzory to także bardzo gorący trend, zwłaszcza te nawiązujące do zwierząt. Egzotyczna pantera czy zebra, ale także rodzima krowa i jej czarno-białe łaty zdominowały kolekcje wielu projektantów, ale również bardziej przystępnych cenowo sieci sklepów galanteryjnych, bowiem by cieszyć się modną i jednocześnie dobrą jakościowo torebką nie musimy wydawać majątku.

włoskie torebki skórzaneWystarczy, że zdecydujemy się stylowe włoskie torebki skórzane, wśród których znajdziemy wiele egzemplarzy, spełniających wyżej wymienione kryteria. Wysokiej jakości torbę wykonaną z włoskiej skóry, cenionej za trwałość i wytrzymałość możemy znaleźć już za cenę kilkuset złotych, a nie kilku tysięcy, jak w przypadku modeli pochodzących od znanych projektantów. Przypomnijmy, że torebka wykonana z włoskiej skóry to również inwestycja na lata, a zmieniający się delikatnie odcień czy faktura materiału dodaje produktowi stylowości i niepowtarzalnego charakteru. Do wyboru mamy nie tylko niesamowite kolory, ale również kształty torebek. Poza tradycyjnymi, prostokątnymi formami mamy także niezwykle modne okrągłe modele, które podkreślą niejedną stylizację, zwłaszcza jeśli postawimy na oryginalny egzemplarz wyposażony w pióra czy wykonany z modnej wikliny.

Damska torebka niejedno ma imię. Klasyczna czerń, zwierzęcy motyw panterki, wyjątkowy kształt koła, rozmiar XXL, który pomieści niemal całą zawartość naszej szafy czy przepasana wokół pasa niezwykle modna nerka to tylko kilka możliwości, by wyglądać modnie i stylowo.

Kategorie: Dodatki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz