Coraz więcej Młodych Par wybiera nietypowe zaproszenia ślubne. Standardowe wzory są dla nich zbyt nudne, nieciekawe, nie pasują do ich osobowości, czy stylu w jakim planują zorganizować wesele. Nic więc dziwnego, że wytwórcy zaproszeń starają się na bieżąco wprowadzać nowe wzory, kolory i ozdoby, tak by zadowolić nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Wyjątkowe zaproszenia ślubne

zaproszenia ślubne ze zdjęciem	Jednym z bardzo popularnych modeli są zaproszenia ślubne ze zdjęciem kolorowym lub też z grafiką. Zacznijmy od odmówienia zdjęć. Te w kolorze przodują, co nie znaczy, że nie można zamówić zdjęcia czarno-białego czy w sepii. One idealnie nadadzą się na wesela utrzymane w stylu vintage. Będą też z pewnością bardziej oryginalne, na tle wszystkich zdjęć kolorowych. Zdjęcie może być umieszczone zarówno na okładce zaproszenia, jak również w jego wnętrzu. Wielkość oraz kształt są dowolne. Zdjęcie może mieć formę serca lub tradycyjnego prostokąta, być umieszczone na środku lub z boku zaproszenia. Zdjęcie ,,po całości” sprawdzi się wtedy, kiedy poza nim zaproszenie będzie gładkie i jednokolorowe, jedynie z napisem w środku. Zdjęcie jako dodatek (szczególnie jeśli nie będzie zbyt duże) można wkomponować w zaproszenie razem z pasującą grafiką, na przykład kwiatów w stylu boho.

zaproszenia ślubne ze zdjęciem	Zdjęcie na zaproszeniu może być wydrukowane w wersji matowej, błyszczącej, a dodatkowo może być umieszczone za specjalną folią, dzięki czemu będzie bardziej odporne na uszkodzenia. Jakie zdjęcia wybrać? Wiele par decyduje się na sesje narzeczeńskie, ale na dobrą sprawę nadadzą się wszelkie romantyczne zdjęcia, na których dobrze widać zakochanych. Zdjęcia powinny być stonowane, eleganckie. Wyjątkiem będą wesela tematyczne, wtedy można pozwolić sobie na zdjęcia zabawne, czy na tle łąki, jeśli to wesele w stylu boho. Jeśli ktoś chce spersonalizować zaproszenie, a jednocześnie nie umieszczać na nim swojego zdjęcia to może postawić na grafikę. Firmy produkujące zaproszenia mają bazę obrazów, pełnych serc, zakochanych, czy kwiatów. To obrazki bardziej lub mniej realistyczne, w różnych kolorach. Także mogą stanowić jedynie dodatek do zaproszenia, na przykład jego obramowanie z pnącymi kwiatami, jak również mogą znaleźć się na środku kartki. Na zamówienie można wykonać zaproszenia z przygotowaną przez klienta grafiką.

Zdecydowanie zdjęcia z grafiką lub z fotografią będą ciekawym pomysłem na ozdobienie zaproszenia ślubnego. Romantyczna sesja czy weselne obrazki jak najbardziej pasują do uroczystości, a jednocześnie dają większe pole do popisu Młodej Parze, która chce sama zaprojektować zaproszenie, a nie korzystać z gotowych rozwiązań.

Kategorie: Handel

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder